Klubbat för:
190 EUR
Utropspris
250 EUR
THEO TOBIASSE (1927-2012) "Le Roi", signerad, färglitografi, numrerad EA 14/30, bildyta 49x66 cm
Något blekt, ej examinerad ur ram
704445
2019-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här