Theo Tobiasse litografi

Theo Tobiasse litografi
Theo Tobiasse litografi
Theo Tobiasse litografi
Theo Tobiasse litografi
Theo Tobiasse litografi
Theo Tobiasse litografi
Theo Tobiasse litografi
Theo Tobiasse litografi

Klubbat för:

190 EUR

Utropspris

250 EUR

THEO TOBIASSE (1927-2012) "Maternité ou un chèvre a Venice", signerad, färglitografi, numrerad 104/175, 51x67 cm

Ej examinerad ur ram

704446

2019-11-20