Theo Tobiasse litografi

Theo Tobiasse litografi
Theo Tobiasse litografi
Theo Tobiasse litografi
Theo Tobiasse litografi
Theo Tobiasse litografi
Theo Tobiasse litografi
Theo Tobiasse litografi
Theo Tobiasse litografi

Klubbat för:

190 EUR

Utropspris

250 EUR

THEO TOBIASSE (1927-2012) "Histoire de Meor hagola la lumière de l´Exil", signerad, färglitografi, numrerad 16/135, 60x45 cm

Ej examinerad ur ram

704447

2019-11-20