HAY stolar

HAY stolar
HAY stolar
HAY stolar
HAY stolar
HAY stolar
HAY stolar
HAY stolar
HAY stolar
HAY stolar
HAY stolar

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

HAY ´´Neu 13´´ stolar, 4st, samtida, svärtat underrede, sits och rygg i formgjuten plast i bordeaux färg, sitthöjd ca 47 cm

Bruksslitage, smärre repor och fläckar

704451

2019-11-20