Kniv Norge

Kniv Norge
Kniv Norge
Kniv Norge
Kniv Norge
Kniv Norge
Kniv Norge

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KNIV, 1900-talets första hälft, Norge, troligen Toten, skaft i horn med beslag i vitmetall, slida i vitmetall med graverad dekor och läder, längd ca 20 cm
PROVENIENS: Stopalo

704454

2019-11-24