Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKRIVBORD, allmoge, originalmåleri daterad 1831, låda vid sargen, höjd ca 77, 74x48
Åldersrelaterat slitage
704462
2019-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här