Skrivbord allomge

Skrivbord allomge
Skrivbord allomge
Skrivbord allomge
Skrivbord allomge
Skrivbord allomge
Skrivbord allomge
Skrivbord allomge
Skrivbord allomge
Skrivbord allomge
Skrivbord allomge

Klubbat för:

2 400 SEK

1 500 SEK

SKRIVBORD, allmoge, originalmåleri daterad 1831, låda vid sargen, höjd ca 77, 74x48

Åldersrelaterat slitage

704462

2019-11-20