Skinnfåtöljer

Skinnfåtöljer
Skinnfåtöljer
Skinnfåtöljer
Skinnfåtöljer
Skinnfåtöljer
Skinnfåtöljer
Skinnfåtöljer
Skinnfåtöljer

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKINNFÅTÖLJER 1 par, 1970-tal, stoppade lös dyna på sitsen, sitthöjd ca 40 bredd 100 cm

Den ena med skada på tyget runt stoppningen, bruks och åldersrelaterat slitage

704467

2019-11-20