Matgurpp i art deco

Matgurpp i art deco
Matgurpp i art deco
Matgurpp i art deco
Matgurpp i art deco
Matgurpp i art deco
Matgurpp i art deco
Matgurpp i art deco
Matgurpp i art deco
Matgurpp i art deco
Matgurpp i art deco

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATSALSGRUPP, 7 dlr, 1930-tal, Art deco, bonad björk, bestående av 1 matbord samt 6 stolar, utdragbara kortsidor på bord med medföljande iläggsskivor, höjd på bord ca 73, 137x78, 2 iläggsskivor á 30, sitthöjd på stolar ca 43 cm

Slitage kring stommar i form av märken, repor samt fläckar

704469

2019-11-20