Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
ANDREAS HANSEN, skrivbord med uppsats, Hadsten Träindustri, Danmark, 1900-talets slut, furu, delvis läderklädd skrivyta, höjd ca 105, 80x146 cm
Fläckar, repor, slitage
704470
2019-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här