Mona Morales Schildt "Ventana"

Mona Morales Schildt
Mona Morales Schildt
Mona Morales Schildt
Mona Morales Schildt
Mona Morales Schildt
Mona Morales Schildt
Mona Morales Schildt
Mona Morales Schildt
Mona Morales Schildt
Mona Morales Schildt

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MONA MORALES SCHILDT, tillskriven, vas, "Ventana", grön underfång, osignerad, höjd ca 16 cm

Repor undertill

704475

2019-11-30