Ikon
2019-11-26
704481
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
IKON, Ökenfäder, Centrala Ryssland. 1800-tal,
tempera och olja, samt förgyllning på pannå, ca
29 x 23 cm
Ingår i tema Samlarhem
Mindre färgbortfall, krackelyr smat slitage