Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
RUNE SÄLL (1928-2002), Rent vatten, objekt av handmålad och mallsprejad aluminium, föreställande kapsyl, 1970-tal, signerad Rune Säll, längd ca 25 cm
704485
2019-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här