Rune Säll

Rune Säll
Rune Säll
Rune Säll
Rune Säll
Rune Säll
Rune Säll
Rune Säll
Rune Säll
Rune Säll
Rune Säll
Rune Säll
Rune Säll

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RUNE SÄLL (1928-2002), Rent vatten, objekt av handmålad och mallsprejad aluminium, föreställande kapsyl, 1970-tal, signerad Rune Säll, längd ca 25 cm

704485

2019-11-20