Stolar Karl-Erik Ekselius JOC
Klubbat för:
8 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KARL-ERIK EKSELIUS, stolar, 6 st., jakaranda, för JOC, grön klädsel, sitthöjd ca 44 cm, sitsöverdrag i beige textil medföljer
CITES-intyg för riopalisander medföljer
Bruksslitage, fanermärken
704488
2019-11-23