Stolar Karl-Erik Ekselius JOC

Stolar Karl-Erik Ekselius JOC
Stolar Karl-Erik Ekselius JOC
Stolar Karl-Erik Ekselius JOC
Stolar Karl-Erik Ekselius JOC
Stolar Karl-Erik Ekselius JOC
Stolar Karl-Erik Ekselius JOC
Stolar Karl-Erik Ekselius JOC
Stolar Karl-Erik Ekselius JOC
Stolar Karl-Erik Ekselius JOC
Stolar Karl-Erik Ekselius JOC

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARL-ERIK EKSELIUS, stolar, 6 st., jakaranda, för JOC, grön klädsel, sitthöjd ca 44 cm, sitsöverdrag i beige textil medföljer

CITES-intyg för riopalisander medföljer

Bruksslitage, fanermärken

704488

2019-11-23