Läskvagga saltkar mm

Läskvagga saltkar mm
Läskvagga saltkar mm
Läskvagga saltkar mm
Läskvagga saltkar mm
Läskvagga saltkar mm
Läskvagga saltkar mm
Läskvagga saltkar mm
Läskvagga saltkar mm

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LÄSKVAGGA, SALTKAR, 2+1, BLÄCKSTÄLL, VAS, 18/1900-tal, delvis silver
PROVENIENS: Stopalo

Delvis gravyr, bläckstället med lös del samt bristning

704490

2019-11-24