Bord gustaviansk stil

Bord gustaviansk stil
Bord gustaviansk stil
Bord gustaviansk stil
Bord gustaviansk stil
Bord gustaviansk stil
Bord gustaviansk stil
Bord gustaviansk stil
Bord gustaviansk stil

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDOBORD, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, skuren och bronserad dekor, kannelerade ben, skiva i marmor, höjd ca 85, 72x46 cm

Bruksslitage

704498

2019-11-20