Apoteksvåg Sartorius
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
APOTEKSVÅG, 1900-talets första hälft, Tyskland, skrin med lösa vikter medföljer, skyltmärkt F Sartorius Göttingen, monterns höjd ca 50, 39x30 cm
PROVENIENS: Stopalo
Smärre skador, enstaka mindre vikter saknas
704500
2019-11-24