Apoteksvåg Sartorius

Apoteksvåg Sartorius
Apoteksvåg Sartorius
Apoteksvåg Sartorius
Apoteksvåg Sartorius
Apoteksvåg Sartorius
Apoteksvåg Sartorius
Apoteksvåg Sartorius
Apoteksvåg Sartorius
Apoteksvåg Sartorius
Apoteksvåg Sartorius
Apoteksvåg Sartorius
Apoteksvåg Sartorius
Apoteksvåg Sartorius
Apoteksvåg Sartorius
Apoteksvåg Sartorius
Apoteksvåg Sartorius
Apoteksvåg Sartorius
Apoteksvåg Sartorius

Klubbat för:

550 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

APOTEKSVÅG, 1900-talets första hälft, Tyskland, skrin med lösa vikter medföljer, skyltmärkt F Sartorius Göttingen, monterns höjd ca 50, 39x30 cm
PROVENIENS: Stopalo

Zustandsbeschreibung

Smärre skador, enstaka mindre vikter saknas

704500

2019-11-24