Skåp 1900-talets mitt

Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÅP, 1900-talets mitt, troligen NK, dörrar med rotting, mahogny, beslag i mässing, bakomvarande hyll och lådinredning, höjd ca 110, 108 x 43 cm

Repor, märken, låda samt nyckel saknas

704505

2019-11-21