Regisössörsstol

Regisössörsstol
Regisössörsstol
Regisössörsstol
Regisössörsstol
Regisössörsstol
Regisössörsstol
Regisössörsstol
Regisössörsstol
Regisössörsstol
Regisössörsstol
Regisössörsstol
Regisössörsstol

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STOL, sk regisörrsstol, 1900/2000-tal, kromad stomme, sits och rygg i skinnimitation, ihopfällbar, sitshöjd ca 45 cm

Bruksslitage

704506

2019-11-30