Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
STOL, sk regisörrsstol, 1900/2000-tal, kromad stomme, sits och rygg i skinnimitation, ihopfällbar, sitshöjd ca 45 cm
Bruksslitage
704506
2019-11-30
Gör en kostnadsfri värdering här