Parti pennor

Parti pennor
Parti pennor
Parti pennor
Parti pennor
Parti pennor
Parti pennor
Parti pennor
Parti pennor

Klubbat för:

1 400 SEK

1 500 SEK

PARTI PENNOR, 9 st, reservoarpennor, kulspetspenna samt stiftpenna, delvis Percfeto, Pelikan och Parker, fem av dem med stift i 14k guld, längd ca 13 cm.

Slitage, ej genomgångna, ett lock med skador.

704507

2019-11-20