Parti pennor
Klubbat för:
1 400 SEK
1 500 SEK
PARTI PENNOR, 9 st, reservoarpennor, kulspetspenna samt stiftpenna, delvis Percfeto, Pelikan och Parker, fem av dem med stift i 14k guld, längd ca 13 cm.
Slitage, ej genomgångna, ett lock med skador.
704507
2019-11-20