Corneille

Corneille
Corneille
Corneille
Corneille
Corneille
Corneille

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CORNEILLE, Cornelis (Holland 1922-2010): Kvinna med katt, signerad och numrerad Corneille 4/120, daterad, terragrafi, ca 35,5x32 cm

704512

2019-11-22