Bruno Mathsson sideboard
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BRUNO MATHSSON, sideboard "MI 806",1980-tal, fanerat med björk, hyllplan bakom skjutbara dörrar, ben av förkromat stål, dörrar lackerade i grönt, etikettmärkt invändigt, höjd 72, längd 158, djup 45 cm
Säljes för Kronofogdens räkning
Smärre slitage, repor, några smärre fanérskador
704532
2019-12-19