Bruno Mathsson sideboard

Bruno Mathsson sideboard
Bruno Mathsson sideboard
Bruno Mathsson sideboard
Bruno Mathsson sideboard
Bruno Mathsson sideboard
Bruno Mathsson sideboard
Bruno Mathsson sideboard
Bruno Mathsson sideboard
Bruno Mathsson sideboard
Bruno Mathsson sideboard
Bruno Mathsson sideboard
Bruno Mathsson sideboard

Klubbat för:

4 000 SEK

2 500 SEK

BRUNO MATHSSON, sideboard "MI 806",1980-tal, fanerat med björk, hyllplan bakom skjutbara dörrar, ben av förkromat stål, dörrar lackerade i grönt, etikettmärkt invändigt, höjd 72, längd 158, djup 45 cm

Säljes för Kronofogdens räkning

Smärre slitage, repor, några smärre fanérskador

704532

2019-12-19