Bruno Mathsson sideboard
Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
3 500 SEK
BRUNO MATHSSON, sideboard "MI 806",1980-tal, fanerat med björk, hyllplan bakom skjutbara dörrar, ben av förkromat stål, etikettmärkt invändigt, höjd 72, längd 158, djup 45 cm
Säljes för Kronofogdens räkning
Smärre slitage, repor, några smärre fanérskador
704549
2019-12-19