Skåp 1700-tal

Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÅP, 1700-tal, 2-delat, bemålat i ljusgrått, spegeldörrar med bakomliggande hyllinredning, skedhylla samt 3 lådor, invändigt rödmålat, nederdel med 3 lådor samt fällbar klaff med bakomliggande skrivinredning,
höjd ca 200, 126,5x53 cm

Nyckel finns

Senare bemålat, slitage, spår efter insektsangrepp, delvis senare bakstycke, lås samt beslag saknas, lösa beslag medföljer

704552

2019-11-21