Skåp 1700-tal
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKÅP, 1700-tal, 2-delat, bemålat i ljusgrått, spegeldörrar med bakomliggande hyllinredning, skedhylla samt 3 lådor, invändigt rödmålat, nederdel med 3 lådor samt fällbar klaff med bakomliggande skrivinredning,
höjd ca 200, 126,5x53 cm
Nyckel finns
Senare bemålat, slitage, spår efter insektsangrepp, delvis senare bakstycke, lås samt beslag saknas, lösa beslag medföljer
704552
2019-11-21