Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
P.G. THELANDER (född 1936): "Und - Pingvin", 1983, signerad och numrerad P.G Thelander, 57/140, etsning med akvarellerat öga, bildstorlek ca 50x28 cm
Ej examinerad ur ram
704559
2019-11-29
Gör en kostnadsfri värdering här