Bellmansstolar

Bellmansstolar
Bellmansstolar
Bellmansstolar
Bellmansstolar
Bellmansstolar
Bellmansstolar
Bellmansstolar
Bellmansstolar

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, 8 st, 1900-tal, sk Bellmanmodell, polykromt bemålade, lösa sitsar klädda i röd alcantara, sitthöjd ca 44 cm

Avslag, slitage, färgbortfall

704565

2019-11-21