Speldosa
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SPELDOSA, märkt Thoréns, Switzerland, 1950/60-tal, bemålat trä, snurrar, i originalförpackning, höjd ca 20, diamater ca 17 cm
Fungerar vid inskrivingstillfället, de små figurerna saknar vingar, mindre skador
704574
2019-11-20