Speldosa

Speldosa
Speldosa
Speldosa
Speldosa
Speldosa
Speldosa
Speldosa
Speldosa
Speldosa
Speldosa
Speldosa
Speldosa

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPELDOSA, märkt Thoréns, Switzerland, 1950/60-tal, bemålat trä, snurrar, i originalförpackning, höjd ca 20, diamater ca 17 cm

Fungerar vid inskrivingstillfället, de små figurerna saknar vingar, mindre skador

704574

2019-11-20