Greta Schalin oljemålning

Greta Schalin oljemålning
Greta Schalin oljemålning
Greta Schalin oljemålning
Greta Schalin oljemålning
Greta Schalin oljemålning
Greta Schalin oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GRETA SCHALIN (Finland 1897-1993): Stilleben, signerad och daterad G Schalin -70, olja på pannå, 46x55 cm

704575

2019-11-21