Litografisk affisch Jacquess Villon
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JACQUES VILLON, efter. "France/La Lorraine/Metz: Vitraux de la cathedrale", litografisk affisch, tryckt av Mourlot, daterad 1957 i trycket, mått ca 97x60 cm
Liten reva vid ena hörnet samt smärre hanteringsveck
704581
2019-11-20