Litografisk affisch Jacquess Villon

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JACQUES VILLON, efter. "France/La Lorraine/Metz: Vitraux de la cathedrale", litografisk affisch, tryckt av Mourlot, daterad 1957 i trycket, mått ca 97x60 cm

Liten reva vid ena hörnet samt smärre hanteringsveck

704581

2019-11-20