M Pyk
2019-11-23
704585
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Bilsemester, signerad och numrerad 70/295, färglitografi, bildmått ca 21x14 cm