Kai Lyngfeldt Larsen stolar

 Kai Lyngfeldt Larsen  stolar
 Kai Lyngfeldt Larsen  stolar
 Kai Lyngfeldt Larsen  stolar
 Kai Lyngfeldt Larsen  stolar
 Kai Lyngfeldt Larsen  stolar
 Kai Lyngfeldt Larsen  stolar
 Kai Lyngfeldt Larsen  stolar
 Kai Lyngfeldt Larsen  stolar
 Kai Lyngfeldt Larsen  stolar
 Kai Lyngfeldt Larsen  stolar
 Kai Lyngfeldt Larsen  stolar
 Kai Lyngfeldt Larsen  stolar

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KAI LYNGFELDT LARSEN, stolar, 4 st, Søren Willardsen Møbelfabrik, Danmark, riopalisander, 1960/70-tal, brickmärkning under sits, höjd 76 cm, sitthöjd 44 cm

CITES intyg för riopalisander medföljer

Säljes för Kronofogdens räkning

bruksslitage, stoppning behöver bytas (torkat)

704600

2019-12-19