Severin Hansen bord
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SEVERIN HANSEN, bord, Haslev Møbelfabrik, Danmark riopalisander, 1960-tal, höjd ca 50 cm, 153x67 cm, etikettmärkt undertill
CITES intyg för riopalisander medföljer
Säljes för Kronofogdens räkning
slitage, repor
704617
2019-12-19