Severin Hansen bord

Severin Hansen bord
Severin Hansen bord
Severin Hansen bord
Severin Hansen bord
Severin Hansen bord
Severin Hansen bord
Severin Hansen bord
Severin Hansen bord
Severin Hansen bord
Severin Hansen bord

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SEVERIN HANSEN, bord, Haslev Møbelfabrik, Danmark riopalisander, 1960-tal, höjd ca 50 cm, 153x67 cm, etikettmärkt undertill

CITES intyg för riopalisander medföljer

Säljes för Kronofogdens räkning

slitage, repor

704617

2019-12-19