Ollio screentryck

Ollio screentryck
Ollio screentryck

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLIO, (Jonathan Josefsson), "Screenprint nr5" screentryck på akvarell format 57 x 42 cm

Ingår i temauktion "Urban Art"

Obetydligt slitage

704627

2019-11-27