Matbord mahgony

Matbord mahgony
Matbord mahgony
Matbord mahgony
Matbord mahgony
Matbord mahgony
Matbord mahgony
Matbord mahgony
Matbord mahgony

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATBORD, mahogny, s k ´Gate leg table´ i Georg III-stil, 1900-talets andra hälft, H ca 75 cm, Diam uppfällt ca 130 cm, B nerfällt ca 48 cm

Bruksslitage i form av märken och repor

704628

2019-11-20