Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MATBORD, mahogny, s k ´Gate leg table´ i Georg III-stil, 1900-talets andra hälft, H ca 75 cm, Diam uppfällt ca 130 cm, B nerfällt ca 48 cm
Bruksslitage i form av märken och repor
704628
2019-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här