Golvur samtida rokokostil
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVUR, 1900-talets andra hälft, rokokostil med kineserier, etikettmärkt Alsterbo möbeltillverkning, urtavla av emalj märkt Westerstrand, nyckel saknas, höjd ca 220, bredd ca 61 cm
Smärre slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, lodar med tejprester, tejprester inuti, nyckel saknas
704629
2019-11-20