Golvur samtida rokokostil

Golvur samtida rokokostil
Golvur samtida rokokostil
Golvur samtida rokokostil
Golvur samtida rokokostil
Golvur samtida rokokostil
Golvur samtida rokokostil
Golvur samtida rokokostil
Golvur samtida rokokostil
Golvur samtida rokokostil
Golvur samtida rokokostil
Golvur samtida rokokostil
Golvur samtida rokokostil
Golvur samtida rokokostil
Golvur samtida rokokostil

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVUR, 1900-talets andra hälft, rokokostil med kineserier, etikettmärkt Alsterbo möbeltillverkning, urtavla av emalj märkt Westerstrand, nyckel saknas, höjd ca 220, bredd ca 61 cm

Smärre slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, lodar med tejprester, tejprester inuti, nyckel saknas

704629

2019-11-20