Hallbord, teak

Hallbord, teak
Hallbord, teak
Hallbord, teak
Hallbord, teak
Hallbord, teak
Hallbord, teak
Hallbord, teak
Hallbord, teak
Hallbord, teak
Hallbord, teak

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HALLBORD med sarg, 1900-talets mitt, fanerat i teak, underdel med 3 lådor, höjd ca 70, 38x31 cm

Bruksslitage

704631

2019-11-20