Ikon
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
IKON, Bebådelsen med Jungfru Maria ock ärkeängeln Gabriel, Bulgarien. 1800-tal, tempera och olja, samt förgyllning på pannå, ca 32 x 23 cm
Ingår i tema Samlarhem
Mindre färgbortfall, krackelyr, slitage
704641
2019-11-26