Brittisk slaglåsrevolver

Brittisk slaglåsrevolver
Brittisk slaglåsrevolver
Brittisk slaglåsrevolver
Brittisk slaglåsrevolver
Brittisk slaglåsrevolver
Brittisk slaglåsrevolver
Brittisk slaglåsrevolver
Brittisk slaglåsrevolver

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SLAGLÅSREVOLVER, brittisk, 1800-talets mitt, trumma och pipa med kontrollstämplar från Birmingham, graverad stomme, sexskottstrumma, överliggande hane, nätskuren kolv, längd 30 cm

Slitage, hane och nipplar med skador, trummar roterar, avslag på kolvplatta, lagning

704642

2019-11-21