Brittisk slaglåsrevolver
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SLAGLÅSREVOLVER, brittisk, 1800-talets mitt, trumma och pipa med kontrollstämplar från Birmingham, graverad stomme, sexskottstrumma, överliggande hane, nätskuren kolv, längd 30 cm
Slitage, hane och nipplar med skador, trummar roterar, avslag på kolvplatta, lagning
704642
2019-11-21