Kamin Svendborg

Kamin Svendborg
Kamin Svendborg
Kamin Svendborg
Kamin Svendborg
Kamin Svendborg
Kamin Svendborg
Kamin Svendborg
Kamin Svendborg
Kamin Svendborg
Kamin Svendborg
Kamin Svendborg
Kamin Svendborg
Kamin Svendborg
Kamin Svendborg
Kamin Svendborg
Kamin Svendborg

Klubbat för:

4 000 SEK

5 500 SEK

KAMIN, gjutjärn, L. Lange & Co, Svendborg, Fyn, Danmark, tidigt 1900-tal, höjd ca 109, diamater ca 33 cm

FUngerar enligt uppgift, bruksslitage

704647

2019-11-20