Väggarmaturer 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGARMATURER, 1 par, 1900-talets andra hälft, för utomhusbruk, grönpatinerad metall, violetta glaskupor, höjd ca 39, djup från vägg 35 cm

Ngt korroderade, smärre bucklor

704650

2019-11-20