Björn Gustafsson
Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BJÖRN GUSTAFSSON, "Prydno", hyllsystem, 1950/60-tal, teakfanér samt svartlackerade metallgavlar, bestående av: 1 hörnskåp, 1 barskåp, invändigt med belysning och inredning, 1 skåp med skjutdörrar, hyllor, höjd ca 190, bredd ca 170, hörndel bredd ca 70 cm
Smärre slitage, nydragen el
704653
2019-11-20