Björn Gustafsson

Björn Gustafsson
Björn Gustafsson
Björn Gustafsson
Björn Gustafsson
Björn Gustafsson
Björn Gustafsson
Björn Gustafsson
Björn Gustafsson
Björn Gustafsson
Björn Gustafsson
Björn Gustafsson
Björn Gustafsson
Björn Gustafsson
Björn Gustafsson

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BJÖRN GUSTAFSSON, "Prydno", hyllsystem, 1950/60-tal, teakfanér samt svartlackerade metallgavlar, bestående av: 1 hörnskåp, 1 barskåp, invändigt med belysning och inredning, 1 skåp med skjutdörrar, hyllor, höjd ca 190, bredd ca 170, hörndel bredd ca 70 cm

Smärre slitage, nydragen el

704653

2019-11-20