Robert Thegerström olja på pannå

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROBERT THEGERSTRÖM (1857-1919): Skärgårdsblid, signerad R. Thegerström, olja på pannå, ca 25,5x35.5 cm

Smärre skada på vänstra sida

704667

2019-11-20