Altarkrucifix

Altarkrucifix
Altarkrucifix
Altarkrucifix
Altarkrucifix
Altarkrucifix
Altarkrucifix
Altarkrucifix
Altarkrucifix

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ALTARKRUCIFIX, Centrala Ryssland. 1700-talets slut.
brons, blå emalj, ca 21 x 10 cm

Ingår i tema Samlarhem

Slitage, något böjd

704668

2019-11-26