Ed Finnell fotograf

Ed Finnell fotograf
Ed Finnell fotograf
Ed Finnell fotograf
Ed Finnell fotograf

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): The Rolling Stones, Mick Jagger, Ronnie Wood, Charlie Watts, Bill Wyman, Keith Richards, Steel wheels tour, Indianapolis, Indiana, 6 december 1989 signerad Ed Finnell, numrerad 2/50, C-print, ca 30x45 cm
Oramat fotografi

704673

2019-11-20