Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
INGEGERD BESKOW (1887-1978): Parkmotiv, signerad Ingegerd Beskow, akvarell, bildmått ca 33,5x23 cm
Ej examinerad ur ram
704675
2019-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här