Klubbat för:
800 SEK
1 500 SEK
RING, antik, 18K, rödguld, otydliga svenska stämplar, dekor med emalj och röd sten, med gömma, stl ca 19.5 jmfr 61, vikt ca 2.6 g
Åldersrelaterat slitage.
704682
2019-11-30